5 žingsniai iki teisių

5 ŽINGSNIAI iki A1 arba A (motociklai) kategorijos vairavimo teisių:

1 žingsnis: norite pajusti vairavimo malonumą, patogumą ir džiaugsmą, įsigyjant pirmąjį nuosavą motociklą? Jeigu Jums jau 16 metų (A1 kat. nuo 16 metų, A kat. nuo 18 metų) ženkite ryžtingą žingsnį – pasirinkite B.Baubienės vairavimo mokyklą ir užsiregistruokite į jums tinkančią mokymosi grupę. Tai galite padaryti telefonu, el. paštu, užpildžius atitinkamą formą internete arba atvykus tiesiai į mokyklą.

2 žingsnis: prieš pat kursų pradžią atvykite į mūsų mokyklą pasirašyti mokymosi sutarties. Su savimi būtina atsinešti šiuos dokumentus: asmens tapatybę liudijantį dokumentą (LR piliečio pasą arba tapatybės kortelę), vieną spalvotą nuotrauką (3x4 cm), vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 083-1/a) ir pirmąjį piniginį įnašą (avansą) už vairavimo kursus (trečdalį visos kainos).

3 žingsnis: atvykstate į mūsų mokyklą sutartu laiku ir pradedate lankyti teorijos mokymo kursą su Jūsų pasirinkta grupe. Teorijos kursas truks apie 6-7 savaites, t.y. mažiausiai 40 akademinių valandų. Teorijos kursų metu taip pat išklausysite pirmosios medicininės pagalbos kursą (papildomai 11eurų).

4 žingsnis: besimokydami teorijos, pradedate mokytis vairavimo praktikos (iš anksto susitarę su instruktoriumi dėl Jums patogaus laiko). Vairavimo praktikos kurso trukmė – 10 akademinių valandų.

5 žingsnis: baigę kursus mūsų mokykloje laikysite teorijos ir vairavimo praktikos egzaminus. Išlaikiusiems bus išduoti mokymo kurso baigimo liudijimai ir Jūs galėsite laikyti valstybinius teorijos ir vairavimo egzaminus valstybinėje įmonėje „REGITRA" . Registruotis į VĮ „Regitra" teorijos egzaminą reikia telefonu (870055151) arba internetu (http://www.regitra.lt/). Sėkmingai išlaikę teorijos egzaminą, galėsite registruotis praktinio vairavimo egzaminui. Vairavimo teorijos egzamino metu Jums per 30 minučių reikės atsakyti į 30 klausimų (egzaminą išlaikysite, jei padarysite ne daugiau negu 6 klaidas). Vairavimo praktikos egzaminas laikomas VĮ „Regitra" priklausančiomis transporto priemonėmis. Sėkmingai išlaikę teorijos ir vairavimo egzaminus VĮ „REGITRA" gausite vairavimo teises.

5 ŽINGSNIAI iki B kategorijos (lengvasis automobilis) vairavimo teisių:

1 žingsnis: norite pajusti vairavimo malonumą, patogumą ir džiaugsmą, įsigyjant pirmąjį nuosavą automobilį? Jeigu Jums jau 18 metų (arba liko keletas mėnesių iki 18 metų) ženkite ryžtingą žingsnį – pasirinkite B.Baubienės vairavimo mokyklą ir užsiregistruokite į jums tinkančią mokymosi grupę. Tai galite padaryti telefonu, el. paštu, užpildžius atitinkamą formą internete arba atvykus tiesiai į mokyklą.

2 žingsnis: prieš pat kursų pradžią atvykite į mūsų mokyklą pasirašyti mokymosi sutarties. Su savimi būtina atsinešti šiuos dokumentus: asmens tapatybę liudijantį dokumentą (LR piliečio pasą arba tapatybės kortelę), vieną spalvotą nuotrauką (3x4 cm), vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 083-1/a) ir pirmąjį piniginį įnašą (avansą) už vairavimo kursus (trečdalį visos kainos).

3 žingsnis: atvykstate į mūsų mokyklą sutartu laiku ir pradedate lankyti teorijos mokymo kursą su Jūsų pasirinkta grupe. Teorijos kursas truks apie 6-7 savaites, t.y. mažiausiai 40 akademinių valandų. Teorijos kursų metu taip pat išklausysite pirmosios medicininės pagalbos kursą.

4 žingsnis: besimokydami teorijos, pradedate mokytis vairavimo praktikos (iš anksto susitarę su instruktoriumi dėl Jums patogaus laiko). Vairavimo praktikos kurso trukmė – 30 akademinių valandų.

5 žingsnis: baigę kursus mūsų mokykloje laikysite mokyklinius teorijos ir vairavimo praktikos egzaminus. Išlaikiusiems bus išduoti mokymo kurso baigimo liudijimai ir Jūs galėsite laikyti teorijos ir vairavimo egzaminus valstybinėje įmonėje „REGITRA" . Registruotis į VĮ „Regitra" teorijos egzaminą reikia telefonu (870055151) arba internetu (http://www.regitra.lt/). Sėkmingai išlaikę teorijos egzaminą, galėsite registruotis praktinio vairavimo egzaminui.Vairavimo teorijos egzamino metu Jums per 30 minučių reikės atsakyti į 30 klausimų (egzaminą išlaikysite, jei padarysite ne daugiau negu 6 klaidas). Vairavimo praktikos egzaminas laikomas VĮ „Regitra" priklausančiomis transporto priemonėmis. Sėkmingai išlaikę teorijos ir vairavimo egzaminus VĮ „REGITRA" gausite laikinas vairavimo teises dvejiems metams.

Papildoma informacija